Fasádní a střešní systémy z plechu

Specialista strojních zařízení - technik

Společnost DEK a.s., hledá pro svou dceřinou výrobní společnost DEKMETAL s.r.o., výrobce a dodavatele fasádních a střešních systémů z plechu kolegu/ kolegyni na pozici: Specialista strojních zařízení - technik.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování a řízení servisu strojů
  • Spolupráce na diagnostice a řešení náhlých poruch
  • Údržba strojů v provozuschopném stavu
  • Vyhledávání a nákup ND a prostředků údržby

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ strojní nebo elektro
  • Praxi v seřizování nebo údržbě strojů
  • Technické myšlení, orientace ve výkresech, manuální zručnost
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Svářečský průkaz (Z-E 1) výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Prostředí silné a stabilní firmy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

Pracoviště:

  • Obec Dřísy (7km od Staré Boleslavi)

V případě zájmu o tuto pozici, napište nám na info@dekmetal.cz a do přílohy vložte svůj životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti DEK a.s., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10 - Malešice, IČ 276 36 801, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve skupině společností DEK, a.s. a jejích poboček a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.