Fasádní a střešní systémy z plechu

Technik - specialista pro střechy

Společnost DEK a.s. hledá pro svou dceřinou výrobní společnost DEKMETAL s.r.o., výrobce a dodavatele materiálů a systémů pro plechové střechy, fasády a opláštění v ČR a SR, kolegu/kolegyni na pozici: Technik - specialista pro střechy.

Pracovní náplň:

  • Vývoj nových produktů a jejich zavedení do sortimentu
  • Tvorba a aktualizace montážních návodů a technických listů ke střešním produktům
  • Zpracovávání technické dokumentace
  • Podpora obchodním složkám společnosti
  • Technická podpora realizačním firmám
  • Soustavné vzdělávání, aktivní účast na rozvoji know how společnosti
  • Cílem je stát se střechařským odborníkem společnosti

Požadujeme:

  • SŠ stavební nebo strojní
  • Technické myšlení, intuice, kreativita
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita
  • Osobnost, která se nebojí vystoupit před publikum s prezentací
  • Znalost práce na PC (CAD 2D - podmínkou, MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Prostředí silné a stabilní firmy
  • Možnost kariérního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Notebook, mobilní telefon

Pracoviště:

  • Centrála DEK a.s., Praha 10-Malešice nebo výrobní závod DEKMETAL Dřísy (u Staré Boleslavi)

V případě zájmu o tuto pozici, napište nám na info@dekmetal.cz a do přílohy vložte svůj životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti DEK a.s., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10 - Malešice, IČ 276 36 801, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve skupině společností DEK, a.s. a jejích poboček a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.