Fasádní a střešní systémy z plechu

DEKRAIN

DEKRAIN

Barevné varianty Technický list Poptávka    

DEKRAIN je kompletní lakovaný okapový systém, který je určen pro odvodnění všech typů šikmých střech. Je charakteristický vysokou kvalitou použitých vstupních materiálů a plně automatizovanou technologií výroby, která se vyznačuje vysokou přesností jednotlivých dílů okapového systému DEKRAIN. To umožňuje jednoduchou a rychlou montáž celého okapového systému nejen zkušené klempířské firmě, ale i zručnému kutilovi.

DEKRAIN je vyráběn v široké škále barev, které jsou sladěny s odstíny taškové krytiny MAXIDEK vyráběné na míru ve výrobním závodě DEKMETAL v Dřísech u Prahy. Okapový systém DEKRAIN lze bez problému kombinovat se všemi typy střešních krytin nabízených na trhu v ČR.

Okapový systém DEKRAIN je vyráběn s návalkou žlabu do jeho vnitřní části, což přispívá k větší pevnosti žlabu a zároveň v případě přívalových dešťů značně omezuje možnost přelití dešťové vody přes jeho hranu.

V tomto okapovém systému se využívá 90 mm svod, který z hlediska kapacity odvodu dešťové vody je plně postačující. Zároveň se jeví jako estetičnější varianta především u menších rodinných domů než klasický svod o průměru 100 mm.

ZÁRUKA A ŽIVOTNOST
Na okapový systém DEKRAIN je výrobcem poskytována prodloužená záruka na povrchovou úpravu SP Super polyester 35 mikronů po dobu 15 let, dle platných záručních podmínek. Životnost této povrchové úpravy je uvažována na přibližně 35 let.
Související články