Projekční detaily

w3-top-detaily.jpg

 

DEKMETAL ve spolupráci s Atelier DEK připravil několik desítek sad typických projekčních detailů, které jsou k dispozici i ke stažení zcela bezplatně a rovnou k využití ve Vašich projektech. Detaily jsou k dispozici v rámci Stavební knihovny DEK v pdf i DWG formátu.

https://deksoft.eu/www/bimplugin/

Pro stáhnutí detailů je nutné se přihlásit pomocí účtu Dekpartner, eshopu Stavebnin DEK nebo Deksoft (registrace i stažení detailů je bezplatné). Po přihlášení vlevo zaklikněte výrobce DEKMETAL a následně vpravo zvolte požadované detaily. V případě problémů s přihlášením, prosím kontaktujte nás.

Pozn.: Pokud se připojujete ze Slovenské republiky, pro zobrazení detailů Dekmetal je po přihlášení do systému potřeba změnit jazyk i zemi na CZ (v pravém horním rohu).

Detaily na míru:

Jako službu nad rámec Stavební knihovny DEK můžete využít komunikačního portálu detaily@dekmetal.cz, který byl vytvořen pro možnou úpravu uvedených sad. Pokud nám tedy zašlete konkrétní požadavek na úpravu, bude Vám upravená sada zaslána, případně Vás bude kontaktovat zástupce naší společnosti se zpřesňujícím dotazem.

Základní sada v pdf:

Názornou ukázku s jednou sestavou typických detailů v PDF formátě si můžete stáhnout zde.

 

 

 

Napište nám

Close dialog window

Napište nám