Fasádní a střešní systémy z plechu

O nás

DEKMETAL - TOHLE JSME MY

DEKMETAL s.r.o. je členem skupiny DEK a.s. (DEK Stavebniny), největšího dodavatele stavebních materiálů v Čechách a na Slovensku. DEKMETAL se zabývá výrobou a dodávkami plechových střešních a fasádních systémů včetně zakázkové výroby z plechu. Cílem společnosti je nabídnout našim partnerům profesionální návrhy funkčních, technicky propracovaných a estetických řešení odpovídajících individuálním potřebám, přáním a požadavkům investorů, projektantů a architektů. Naší velkou předností je komplexní servis v podobě pružných dodacích podmínek a především technické podpory v celém průběhu realizace. Naši obchodníci a technici jsou rozmístěni v Čechách, na Moravě, Slovensku i v Německu a dokáží tedy rychle reagovat na potřeby realizačních a projekčních firem a samotné stavby.


Výrobní závod vybavený nejmodernějšími technologiemi sídlí v obci Dřísy nedaleko Brandýsa nad Labem. Jsme samozřejmě držiteli všech potřebných certifikátů včetně ISO 9001, a našimi dodavateli vstupní suroviny jsou jen vybraní výrobci splňující nadstandardní požadavky na kvalitu a to bez kompromisů. I proto si můžeme dovolit nabídnout našim zákazníkům prodloužené záruční podmínky nad rámec vymezených v právních předpisech.

axa.jpg 3i2a8239.jpg 3i2a8246.jpg 3i2a8253.jpg

PRODUKTY - VŠE PRO VÁS

Dekmetal nabízí svým partnerům designové provětrávané fasády z plechu vyráběné na míru podle požadavků a přání investora, architekta nebo projektanta. Celý sortiment služeb DEKMETAL se skládá nejenom z jednotlivých prvků samotného systému fasádního opláštění (pohledové kazety, podkonstrukce, lemovací prvky, atd.), ale je nabízen včetně kompletní technické podpory. Technickou podporou se rozumí zpracování ucelené prováděcí dokumentace autorizovanou osobou včetně návrhu řešení veškerých detailů a návazností spojených s bezvadnou a dlouhodobě funkční dodávkou opláštění budovy, dále pak zpracování kladečských plánů pohledových prvků a samotné fyzické zaměření těchto prvků pro zadání do výroby přímo na stavbě naším specializovaným technikem.

Střešní systémy jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a to bez kompromisů. V sortimentu naleznete na trhu výjimečnou a oblíbenou velkoformátovou krytinu MAXIDEK, designovou maloformátovou krytinu DEKTILE, velkoformátové profilované plechy DEKPROFILE nebo specifický materiál LINEDEK pro vytvoření tzv. falcované krytiny. Samozřejmostí je technická podpora pro všechny naše produkty a také zpracování kladečských plánů ke všem druhům krytiny a to zdarma.

Vlastní bohaté strojní vybavení umožňuje nabídnout velmi širokou škálu zakázkové výroby. Nabízíme dělení (podélné i příčné), rovnání, ohýbání, včetně výseku (perforace) do požadovaného tvaru. Naše technické oddělení nabízí pomoc i při vývoji vašich produktů. Více informací naleznete v sekci zakázková výroba.

KONTAKTY - TADY NÁS NAJDETE

Naši obchodníci a technici jsou rozmístěni v Čechách, na Moravě, Slovensku i v Německu a dokáží tedy rychle reagovat na požadavky realizačních firem či stavby. Výrobní závod vybavený nejmodernějšími technologiemi sídlí v obci Dřísy nedaleko města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.


kontakty.png dokumenty.png fasady.png strechy.png zakazkova_vyroba.png

Související články