Fasádní a střešní systémy z plechu

MAXIDEK

maxidek titulka

farebne-varianty.png Technický list Dokumenty Reference Poptávka

MAXIDEK je velkoformátová plechová střešní krytina s dokonalou imitací klasických tašek. MAXIDEK je možné využít pro zastřešení jak obytných nebo občanských staveb, tak i průmyslových případně obchodních budov. Oproti klasickým taškám nabízí širokou paletu barevného i materiálového provedení, téměř bez limitů. Je jen na představě investorů a architektů, jakou barvu či materiál zvolí a vytvoří nestandardní řešení střechy, která upoutá pozornost. MAXIDEK je možno vyrobit v rámci modulu velmi variabilně a to jak délky jednotlivých tabulí, tak také výšky samotného modulu krytiny.

Maxidek Maxidek vikýř Maxidek vikýř Maxidek

LEHKÁ A RYCHLEJŠÍ

Nízká hmotnost (jen 5kg/m2) je vhodná pro rekonstrukce či přestavby, kde by v případě těžších krytin bylo nutné zesílit krov. MAXIDEK se běžně využívá jako krytina u nadstaveb panelových domů a veškerých rekonstrukcí střech a podkroví.

Díky velkoformátovému řešení je pokládka krytiny v porovnání s klasickou maloformátovou krytinou výrazně rychlejší a jednodušší. Přitom však zůstane zachovaný elegantní vzhled tašek a to díky jedinečnému 3D-CUTu, který přesně kopíruje vzhled tašek i v oblasti okapu. Díky použitému materiálu je krytina odolnější proti usazování nečistot, což minimalizuje možný výskyt mechů a lišejníků. Krytinu je možno použít ve všech sněhových oblastech.

DOPLŇKY

K systému MAXIDEK je možné objednat širokou paletu originálních doplňků a příslušenství pro řešení detailů jako zakončení střechy, odvětrání, prostupy a další. Kompletní sortiment najdete zde

 TECHNICKÉ INFORMACE   HLAVNÍ VÝHODY
Bezpečný sklon * 14° a více   + Variabilní modul
Tloušťka plechu 0,5 mm   + Vhodná pro všechny nadmořské výšky
Šířka tabule celková 1178 mm   +Bohatá nabídka barev a materiálů
Skladebná šířka tabule 1100 mm   + Snadná a rychlá montáž
Délka tabule **  max. 7600 mm   + Komplexní sortiment s technickou podporou
     
* za specifikovaných podmínek lze krytinu MAXIDEK použít i na nižších sklonech. Tyto podmínky konzultujte s technickým oddělením.
** překládáním jednotlivých tabulí po spádu střešní plochy lze vytvořit nekonečnou délku takto napojovaných tabulí
   


kontakty.png   Doplňky, příslušenství i samotnou krytinu Maxidek můžete koupit nebo poptat v eshopu Stavebnin DEK. 


Související články