Fasádní a střešní systémy z plechu

DEKLAMELLA IDEAL

DEKLAMELLA IDEAL

Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka

DEKLAMELLA IDEAL – RYCHLÁ A DOSTUPNÁ FASÁDA Z PLECHU


Pohledový prvek fasádního systému – DEKLAMELLA IDEAL změní každou fasádu na moderní, odolnou a nadčasovou. DEKLAMELLA IDEAL vytvoří na fasádě pravidelný obdélníkový rastr bez viditelných připevňovacích prvků, při respektování těch nejvyšších požadavků na zateplení budovy. Lamely nejsou omezené rozměrovými řadami, jejich velikost je přizpůsobitelná a to až do délky 6000mm. Díky větším rozměrům je možné fasádu zhotovit rychle a efektivně. Na rozdíl od kazetových systémů DEKCASSETTE jsou konce lamel otevřené a do svislé spáry se vkládá dělící T-profil, který zvýrazní svislé linky budov. Další variantou řešení svislé spáry je vložení tzv. dilatační vložky, pomocí které vzniknou délkově průběžné linie lamel s maximálně potlačenou svislou spárou.

Lamela se připevňuje šrouby k nosnému roštu, zavlečením spodní hrany do zámku lamely již připevněné a šroubováním horní hrany. Do svislé spáry mezi lamely se vkládá dělicí T-profil nebo dilatační vložka. Připevňovací prvky jsou skryté. Lamely mohou být na stěně orientovány svisle i vodorovně.

DEKMETAL dodává DEKLAMELLU IDEAL v souhrnném sortimentu, který z něj dělá snadné a komplexní řešení. Součástí našeho systému je nejen podkladní nosný rošt, lemovaní detailů (kolem oken, rohy, atiky, atd.), ale i odborná technická podpora.

 TECHNICKÉ INFORMACE   HLAVNÍ VÝHODY
Celková délka 150 - 6000 (mm)   + Jedinečný vzhled díky T - profilu
Skladební výška 100 - 300 (mm) 1)   + Volitelná velikost lamel
Hloubka 32 (mm)   + Bohatá nabídka barev a materiálů
Vodorovná spára 5 - 35 (mm)   + Snadná a rychlá montáž
Svislá spára T – profil nebo dilatační vložka   + Komplexní sortiment s technickou podporou
Tloušťka plechu 0,75 (mm) 2)
1,00 (mm)
  + Možnost profilování lamel

1) Větší výšky výrobku konzultovat s výrobcem
2) Použití tl. plechu 0,75 mm po konzultaci s výrobcem

 


Související články