Obsluha výrobní linky

kariera-detail-strojni-technik.jpg

Pracovní náplň:

  • Obsluha výrobní linky
  • Manipulace s materiálem

Požadujeme:

  • Technické myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, flexibilitu
  • Zkušenosti ze strojní výroby výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Jen dvousměnný provoz (ranní a odpolední)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté pracovní prostředí (bez svařování, broušení, lakování atd.)

Pracoviště:

  • Dřísy (7 km od Brandýsa nad Labem)

V případě zájmu o tuto pozici, napište nám na kariera@dekmetal.cz a do přílohy vložte svůj životopis.

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání ve skupině společností DEK, a.s. a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEK, a.s. IČ: 27636801, se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely výběrového řízení / náboru a náborových akcí v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu do skončení výběrového řízení. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely výběrového řízení nadále zpracovávány a nebudeme Vás kontaktovat ohledně náboru a náborových akcí.

Napište nám

Close dialog window

Napište nám