DEKTILE 375

w3-top-dektile.jpg

DEKTILE 375 je maloformátová plechová krytina (vyráběna nejčastěji z pozinkovaného lakovaného plechu). DEKTILE 375 nabízí reprezentativní a elegantní vzhled vhodný pro obytné, občanské i průmyslné budovy a to nejen jako střešní krytina, ale i jako fasádní systém. 

Použitý materiál je zárukou kvality a předurčuje krytinu k širokému využití současně s dlouhou životností. Krytina je odolná vůči mrazu, vhodná do všech sněhových oblastí a díky své nízké hmotnosti je možné ji využít při rekonstrukcích, bez nutnosti zesilování krovu.

DEKTILE je svým vzhledem jedinečná krytina. Nabízí širokou škálu barevných variací a též materiálových možností. Základním materiálem je pozinkovaný lakovaný plech s mnoha barevných  odstínech.
Pro luxusnější vzhled můžete využít jako materiál i hliník, měď nebo titanzinek, včetně úpravy předzvětrání.
DEKTILE 375 je krytina tvořená samostatnými taškami čtvercového tvaru, které se na střeše skládají na koso a vzájemně propojují systémem zámků.
Krytina tvarem připomíná historické azbesto-cementové střešní šablony a proto je dobrou volbou pro rekonstrukce takovýchto budov a to při zachování původní architektury a s výhodou vysoké kvality použitého materiálu.

 TECHNICKÉ INFORMACE
Bezpečný sklon 30° a více
Tloušťka plechu
(dle typu materiálu)
0,5 – 0,7 (mm)
Rozměry 375 x 375 mm
Spotřeba 8,16 ks/m2
   

 

Dokumenty ke stažení

Barvy

Technický list:

Dektile

Montážní návod:

Dektile

Prohlášení o vlastnostech:

Dektile

Dektile Al

Dektile Cu

Záruční listy:

Dektile SP25

Dektile SP35

Dektile PU50

 

 

Napište nám

Close dialog window

Napište nám