Fasádní a střešní systémy z plechu

DEKTILE 375

DEKTILE 375

  Technický list Dokumenty Reference Poptávka

DEKTILE 375 je maloformátová plechová krytina (vyráběna nejčastěji z pozinkovaného lakovaného plechu). DEKTILE 375 nabízí reprezentativní a elegantní vzhled vhodný pro obytné, občanské i průmyslné budovy a to nejen jako střešní krytina, ale i jako fasádní systém. 

Použitý materiál je zárukou kvality a předurčuje krytinu k širokému využití současně s dlouhou životností. Krytina je odolná vůči mrazu, vhodná do všech sněhových oblastí a díky své nízké hmotnosti je možné ji využít při rekonstrukcích, bez nutnosti zesilování krovu.

Dektile Dektile Dektile Dektile

 

JEDINEČNÝ VZHLED, NÁDECH HISTORIE

DEKTILE je svým vzhledem jedinečná krytina. Nabízí širokou škálu barevných variací a též materiálových možností. Základním materiálem je pozinkovaný lakovaný plech s mnoha barevných  odstínech.
Pro luxusnější vzhled můžete využít jako materiál i hliník, měď nebo titanzinek, včetně úpravy předzvětrání.
DEKTILE 375 je krytina tvořená samostatnými taškami čtvercového tvaru, které se na střeše skládají na koso a vzájemně propojují systémem zámků.
Krytina tvarem připomíná historické azbesto-cementové střešní šablony a proto je dobrou volbou pro rekonstrukce takovýchto budov a to při zachování původní architektury a s výhodou vysoké kvality použitého materiálu.

 TECHNICKÉ INFORMACE   HLAVNÍ VÝHODY
Bezpečný sklon 30° a více   + Bohatá nabídka barev a materiálů
Tloušťka plechu
(dle typu materiálu)
0,5 – 0,7 (mm)   + Vhodná pro všechny nadmořské výšky
Rozměry 375 x 375 mm   + Jedinečný tvar a design
Spotřeba 8,16 ks/m2   + Vhodná i pro historické rekonstrukce
      + Komplexní sortiment s technickou podporou

 


Související články