Designová fasáda dá domu novou tvář

Stavba a rekonstrukce obytných i průmyslových objektů už dávno není jen otázkou strohé účelnosti a šablonovitosti, ale také osobitého designu. V DEKMETAL nabízíme celou řadu zajímavých možností pro jedinečné řešení vaší designové fasády.

Nejpoužívanějším typem fasád DEKMETAL jsou plechové kazety. Jejich návrh je rychlý, jednoduchý a dokážou se přizpůsobit každému objektu.

designova-fasada-czvv.jpeg designova-fasada-albert.jpeg designova-fasada-imco.jpeg

Atypičtější z variant je využití designových lamel ze speciální řady DEKLAMELLA FOR ARCHITECT, která umožňuje vytvářet estetický a výjimečně členitý vzhled fasády. Díky tomu nejsou představy investorů ani architektů omezeny klasickými tvary hladkých kazet nebo lamel a může vzniknout působivá designová fasáda při zachování příznivé ceny.

Další esteticky zajímavou možností oplechování fasády jsou profily z řady DEKPROFILE FOR ARCHITECT, které jsme vyvinuli s důrazem na možnost návrhu exkluzivních fasád administrativních, občanských i průmyslových budov. Tyto profily plně nahrazují běžné trapézové plechy a zároveň dokáží budově vtisknout osobitý ráz.

designova-fasada-jip.jpeg designova-fasada-budova.jpeg designova-fasada-byty.jpeg

Designové fasády DEKMETAL nejsou jen hezkou ozdobou, ale poskytují i praktickou funkčnost. Fasádní systém DEKMETAL spadá mezi tzv. provětrávané. Ve větrané mezeře, mezi tepelnou izolací nosné konstrukce a pohledovými vzniká prouděním vzduchu komínový efekt, který napomáhá k lepšímu klimatu uvnitř budovy, současně výrazně snižuje kondenzaci vodních par ve skladbě obvodové konstrukce a tím i potenciální riziko vzniku plísní.

Jedinečným řešením jsou také povětrnostně odolné oceli, známé i pod názvem Corten, které kromě svých jedinečných antikorozních vlastností nabízí i nezaměnitelný působivý vzhled rezavé patiny.

designova-fasada-andlovka.jpeg

Společnost DEKMETAL disponuje nejen širokým výběrem fasádních systémů, které umožňují i využití různých atypických tvarů, prohnutí, perforací nebo třeba dekorů imitujících dřevo nebo Corten, ale také silným zázemím vysoce kvalifikovaných technických pracovníků, kteří vám pomohou vybrat ideální řešení pro vaši fasádu. Fasádní systémy vyrábíme vždy přímo na míru pro konkrétní projekt a dokážeme je přizpůsobit barevně, rozměrem i designovými prvky.

designova-fasada-okna.jpeg designova-fasada-strop.jpeg designova-fasada-kazety.jpeg

 

Napište nám

Close dialog window

Napište nám