Designové perforace

cz-banner-perforace.jpg

Základní perforace

Základní perforace DEKMETAL (jednoduché pravidelně se opakující geometrické obrazce) je možné perforovat na fasádní prvky (DEKCASSETTE, DEKLAMELLA, DEKPROFILE) částečne nebo celoplošne. 

Tento typ perforací se využívá především pro správní funkčnost provětrávané fasády, kde se perforují prvky jako zakládací lišty, parapety, nadpraží a atiky. Základní perforace je možné využít i pro praktická rešení jako je překrytí různých větracích oken, šacht, výduchů a podobne. 

Při správném architektonickém návrhu může i základní perforace sloužit jako základní podpisový prvek designu fasády. Pokud se v návrhu vyžaduje nejaký složitejší design je možné využít rozšířené možnosti perforace.

zakladni-perforace.jpg

PERFOROVACÍ NÁSTROJE:

Aktuální nabídku razníku naleznete v pdf souboru zde.

SINGLE RAZNÍKY:

Razníky typu SINGLE jsou určené převážně pro perforaci menších ploch a nejsou vždy vhodné díky své vyšší ekonomické náročnosti pro celoplošné perforování velkých ploch. Výhodou tohoto typu perforace je však její široká tvarová a rozměrová variabilita.  V přiložených tabulkách najdete základní tvary razníků a jejich rozměry. 

MULTI RAZNÍKY

Pro větší perforované plochy se používají razníky typu MULTI. Výroba je mnohem rychlejší a tudíž ekonomičtější než při použití razníků typu SINGLE a také méně mechanicky zatěžuje vstupní materiál. Na přání zákazníka je však možné rozšířit základní řadu o další typy a tvary perforací. 

Kontaktujte naše obchodní zástupce, rádi připravíme nabídku na míru Vaším požadavkům.

Zakázkové perforace

Zakázkové perforace DEKMETAL jsou určeny pro všechny, kteří chtejí vytvořit designovou fasádu, která bude nejenom poutavá ale i jedinečním unikátem.

Díky perforacím DEKMETAL je možné vytvořit vlastní originální design. Díky technologii rozrastrování obrazce na soustavu malých geometrických tvarů je možné vytvořit jakýkoliv obrazec. Následně je tento obrazec rozdělen na jednotlivé pohledové prvky (každý takový pohledový prvek je unikátní), které po montáži na fasádu vytvoří požadované dílo.

obrazove-perforace.jpg

Perforovat je možné téměr cokoliv. Jednoduché obrazce, přírodní motivy, geometrické tvary nebo fotografie. Váš vizuál je ve vašich rukách. Samozřejmostí je komplexní technická podpora. Fasáda DEKMETAL je dodávaná jako kompletní balík včetně nosního roštu a technické podpory. 

1. KROK

2. KROK

3. KROK

perforace_krok1.jpg

perforace_krok2.jpg perforace_krok3.jpg

1. KROK

Jediné co budeme od Vás potřebovat je Váš návrh. Ať už jde o jednoduché geometrické tvary, logo, obrázek nebo fotografii, vše Vám dokážeme převést na Vaši fasádu.

2. KROK

Dodaný návrh následně zpracujeme a převedeme do formy malých výseků, které dohromady vytvoří zjednodušenou verzi původního podkladu. Celý obrazec se převede do CAD souboru, který je podkladem pro výrobu. Tenhle návrh Vám samozřejmě pošleme ke schválení jako náhled před výrobou.

3. KROK

Po schválení náhledu se přistupuje k samotní výrobě. Díky optimální kombinaci softwaru a hardwaru je celý proces velice snadný a rychlý. Výsledkem jsou perforované kazety, kde může být samostatný obrazec na každé kazete, a nebo může vícero kazet tvořit jeden obrazec.

 

Napište nám

Close dialog window

Napište nám