Designové perforace

Poslední dobou sledujeme zvyšující se poptávku po perforovaných fasádách a přinášíme vám několik inspirací jak pozvednout vaše fasády na novou úroveň.

 perforace-hz.jpg

V DEKMETALu jde o jedinečnou možnost jak z běžné fasády vytvořit unikátní umělecké dílo. Všechny perforace jsou totiž připravené na míru konkrétního architektonického díla podle požadavků investora nebo architekta. Nemusíte se omezovat jednoduchými pravidelnými a opakujícími se tvary, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte obrazce, které upoutají každého kolemjdoucího. Designové možnosti představil DEKMETAL  i na německém veletrhu BAU 2017, kde se potvrdila rostoucí popularita perforací.

Ideální volbou je perforace kazet DEKCASSETTE, které se vyskládají do rastru a vytvoří naprojektovaný obrazec. Perforovat je možné i profily DEKPROFILE pro jednoduší pravidelné perforace. Se správným návrhem vám samozřejmě poradí naše technické oddělení. Nechte vaší fasádu vyniknout a napište nám.

REFERENCE 

IKEM - PRAHA

BRUMLOVKA - PRAHA

STÁNEK BAU - MNICHOV

PRAMET - ŠUMPERK

Perforace kazet, fasádní kazety Perforace profilu, fasádní profily stánek bau, fasádní kazety, perforace Perforace profilu, fasádní profily
galerie.png Galerie galerie.png Galerie galerie.png Galerie galerie.png Galerie