Fasádní a střešní systémy z plechu

DEKCASSETTE STANDARD

DEKCASSETTE STANDARD

Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka

DEKCASSETTE STANDARD – TECHNICKÝ VZHLED PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY

DEKCASSETTE STANDARD je kazetový systém provětrávané fasády, který díky své konstrukci dodá každé budově nezaměnitelný a moderní technický vzhled a to při dodržení nejpřísnějších požadavků v oblasti tepelné techniky. Připevňovací prvky jsou viditelně umístněny do pravidelných 27mm spár což vytváří jedinečný design s pevnými pravidly. Samotná kazeta je čtvercový nebo obdélníkový ohýbaný prvek se systémem polodrážek po celém obvodu.

DEKMETAL dodává DEKCASSETTE STANDARD v souhrnném sortimentu, který z něj dělá snadné a komplexní řešení. Součástí našeho systému je nejen podkladní nosný rošt, lemovaní detailů (kolem oken, rohy, atiky, atd.), ale i odborná technická podpora.

Systém kazet je možné libovolně kombinovat i s jinými druhy fasád jako např. omítkou, keramickými obklady, dřevem apod.

Intica Prachatice - DEKCASSETTE STANDARD DEKCASSETTE STANDARD Rastr DEKCASSETTE STANDARD Rastr DEKCASSETTE STANDARD

 

FUNKCIONALIZMUS A EFEKTIVITA

DEKCASSETTE STANDARD není limitován modulovou řadou. Zákazník si může volit velikost kazet podle potřeby. Velikost spár mezi kazetami je stanovena na ideálních 27mm, takže fasáda působí jednotně a čistě. Připevňovací prvky jsou vkládány přímo do spár a vytváří funkcionalistický nadčasový vzhled. Díky svojí konstrukci je možné z fasády efektivně demontovat kazety jednotlivě (při údržbě, při poškození kazety apod.).

Nabídka barev a materiálů je téměř neomezená. Díky tomu je možné vybírat nejen z celé palety barev dle vzorníku RAL či NCS, ale i speciálních dekorů jako dřevo, kámen, různé textury a speciální barvy. Omezovat Vás nebude ani materiálová báze. Vybírat můžete z klasičtějších materiálů jako pozinkovaný plech, hliník nebo titanzinek ale i z méně běžných materiálů, jako je měď, cor-ten nebo nerez.

 TECHNICKÉ INFORMACE   HLAVNÍ VÝHODY
Celková délka 150 - 1950 (mm)   + Nezaměnitelný technický vzhled
Skladební výška 150 - 500 (mm)   + Volitelná velikost kazet
Hloubka 30 (mm)   + Bohatá nabídka barev a materiálů
Vodorovná spára 27 (mm)   + Snadná a rychlá montáž
Svislá spára 27 (mm)   + Komplexní sortiment s technickou podporou
Tloušťka plechu 1,0 (mm)   + Možnost kazety demontovat jednotlivě

Související články