DEKPROFILE TR

w3-top-dekprofile.jpg

Ekonomicky výhodný trapézový profil DEKPROFILE TR 18, 35, 50 je jednou z variant střešních systémů DEKMETAL. Tento systém umožňuje vytvořit atraktivní, ekonomické, lehké a odolné zastřešení průmyslových, administrativních i občanských objektů.

Tvar a konstrukční řešení profilů DEKPROFILE umožňuje vytvořit střeše objektu velké architektonicky zajímavé plochy s pravidelným jemným členěním. Díky svému tvaru a možnostmi kombinace různých tlouštěk vstupního plechu jsou tyto typy trapézových plechů předurčeny i pro staticky náročnější zastřešení objektů. Statické návrhy pro střešní aplikace provádí zdarma specializovaní technici.

Konstrukční a materiálové řešení profilů DEKPROFILE v kombinaci s doplňkovými prvky střešního systému DEKMETAL umožňuje širokou variabilitu barevného i tvarového řešení střechy a respektování představ investora i architekta o vzhledu budovy bez velkých konstrukčních omezení.

DEKPROFILE TR 18, 35, 50 je trapézový plechový profil, který je určen k vytváření střešní krytiny. Základní překrytí profilu je o jednu vlnu (dle způsobu použití). DEKPROFILE TR se vyrábí i ve variantě pro fasádní opláštění. Více informací zde.

TR 18 R - Roof - Střešní

Dekprofile TR 18 Schéma

TR 35 R - Roof - Střešní

Dekprofile TR 35 Schéma

TR 50 R - Roof - Střešní

Dekprofile TR 50 Schéma

 

Dokumenty ke stažení

Technický list DEKPROFILE CR a TR

Další dokumenty k Dekprofile TR (R) najdete v sekci fasády, zde.

Napište nám

Close dialog window

Napište nám