Fasádní a střešní systémy z plechu

DEKCASSETTE IDEAL

DEKCASSETTE IDEAL

Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka


Designové opláštění fasád bez kompromisů - prostě IDEALní fasáda

Pohledový prvek DEKCASSETTE IDEAL vytváří moderní provětrávanou fasádu na jakémkoliv typu budov s ohledem na dodržení veškerých tepelně-technických požadavků. DEKCASSETTE IDEAL vytváří hladké plochy se čtvercovým nebo obdélníkovým rastrem. Jde o ohýbaný prvek se systémem do sebe zapadajících zámků, který se připevňuje šrouby k nosnému roštu. Spodní hrana kazety se zavléká do zámku kazety již připevněné a horní hrana se šroubuje k nosnému roštu. Díky tomu, že jsou připevňovací šrouby skryté v zámku kazety, vzniká na fasádě pravidelný rastr elegantních spár. Systém kazet je možné libovolně kombinovat i s jinými druhy fasád jako např. omítkou, keramickými obklady, dřevem apod.

DEKMETAL dodává DEKCASSETTE IDEAL v souhrnném sortimentu, který z něj dělá snadné a komplexní řešení. Součástí našeho systému je nejen podkladní nosný rošt, lemovaní detailů (kolem oken, rohy, atiky, atd.), ale i odborná technická podpora.

DEKCASSETTE IDEAL - pravidelný rast DEKCASSETTE IDEAL Roh ze dvou kazet DEKCASSETTE IDEAL Nepravidelný rastr DEKCASSETTE IDEAL Rohová kazeta

ELEGANCE A VARIABILITA

DEKCASSETTE IDEAL je na míru vyráběný prvek, který dává volnost architektům a investorům vytvořit fasády přesně podle jejich představ. Velikost kazety IDEAL i šířku spár mezi nimi si může zákazník podle potřeb přizpůsobit a volitelně kombinovat. Nabídka barev a materiálů je téměř neomezená. Díky tomu je možné vybírat nejen z celé palety barev dle vzorníků RAL či NCS, ale i speciálních dekorů jako dřevo, kámen, různé textury a speciální barvy. Omezovat Vás nebude ani materiálová báze. Vybírat můžete z klasičtějších materiálů jako pozinkovaný plech, hliník nebo titanzinek, ale i z méně běžných materiálů, jako je měď, cor-ten nebo nerez.

Pohledový prvek DEKCASSETTE IDEAL je novinkou v sortimentu produktů DEKMETAL. Tento typ fasádní kazety a především tvar zámku je výsledkem několikaletého vývoje a testování různých prototypů a získaných zkušeností při samotných realizacích. Vyjímečností kazety IDEAL je možnost výroby až v 6-ti metrových délkách, což doposud bylo možné jen u výrobku DEKLAMELLA. Kazeta IDEAL v budoucnu nahradí doposud vyráběné kazety LE. Nový typ zámku kazety přináší jednodušší montáž a lepší funkční a estetické vlastnosti kazety.

TECHNICKÉ INFORMACE   HLAVNÍ VÝHODY
Celková délka 150 - 6000 (mm)   + Čisté spáry bez šroubů
Skladební výška 100 - 800* (mm)   + Volitelná velikost kazet
Hloubka 32 (mm)   + Bohatá nabídka barev a materiálů
Vodorovná spára 5 - 35 (mm)   + Snadná a rychlá montáž
Svislá spára 5 - 50 (mm)   + Komplexní sortiment s technickou podporou
Tloušťka plechu 0,75*; 1,0; 1,2* (mm)   + Šířka spár je přizpůsobitelná


* použití tloušťky plechu 0,75mm a 1,2mm po konzultaci s výrobcem.

Tloušťky plechu jsou výrobcem voleny s ohledem na skladební výšku výrobku - tl. plechu 0,75mm do výšky 300mm, tl. plechu 1,0mm do výšky 600mm a tl. plechu 1,2mm do výšky 800mm. Tzv. ekonomickou výškou (využití šíře vstupního svitku bez odpadu) jsou výšky kazet rozměru 250mm (3ks kazet do šíře svitku) a 450mm (2ks kazet do šíře svitku). Podrobné informace Vám poskytnou zástupci výrobce - viz kontakty.


Související články